Üyelik Girişi
Kangal Videoları
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret611851
Site Haritası

Sivas Kangal Yavrusu Üretim Çiftliği TEL:0531 205 48 73

Kangal Yavru Seçimi

YAVRU KANGAL SEÇİMİ

Yavru kangal almayı düşünüyorsunuz öncelikle almadan bir kez daha düşünülmeli çünkü alacağınız yavru sizinle ortalama 10 ila 15 sene kadar birlikte yaşayacaksınız. Bir sorumluluk gerektiren bu işe girmeden önce bakımı beslenmesi gibi konularda bilgilenmeniz gerekmektedir.

Alacağınız kangal yavrusunu hangi alanda kullanacağınız önemli. Sürü, bekçi yada ailenize bir dost. Buna karar verdikten sonra alacağınız kangal yavrusunun anne baba karakteri çok önemli.

Sürü için alacak olduğunuz kangal yavruları genellikle sürüye gitmiş sürü görevinde başarılı kangalların yavrularından tercih etmenizde fayda vardır.

Bekçi köpeği olarak kullanacağınız yavrunun yetiştirme şekli çok önemlidir, çok fazla sosyal olmamalı bir kişi tarafından bakılmalı yiyecek ve diğer ihtiyaçlarını o kişi tarafından karşılamalı. Aile için dost alınacak kangal yavrusu zamanla ailenizle bir bütün haline gelecek ondaki karakter yapısı ve zeka hiçbir köpek ırkında bulunmamaktadır. Özellikle kadın ve çocuklarla olan iletişimi ve onlara karşı ilgisi çok fazladır.

Sivas kangal yavrusu üretim çiftliğimizden yavru kangal alabilirsiniz.

Çiftliğimize gelerek kangal yavrusu alabileceğiniz gibi imkanı olmayanlar içinde biz bulundukları il merkezlerine kadar yavrularını gönderbilmekteyiz.

 

Kangal Köpek Yavrusu Malzemeleri

Kangal Köpek Yavrusu için:

Satılık kangal köpek yavrusu Kulübesi

 kangal köpek yavrusu kulübesi

Satılık kangal köpek yavrusu Tasma

Kangal demir çengelli tasma kurt için.

 kangal demir çengeli

Satılık kangal köpek yavrusu Mama